...

!!Blog pozastaven z mé strany (wiwi).!!

Nově: TUTORIÁLY

Navštivte prosím můj nový blog,více info o něm TU .


Slovní fotbal →TU← .
Vtipná bublinka →TU← .
Chceš ohodnotit blog ? Tak se zapiš →TU← .
Chceš Wallpaper,ikonku či banner ? Zapiš se →TU← .
Chceš vodorovný oddělovač ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš text do volitelného horního boxu ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš blend ? Zapiš se →TU← .

Lokace TR:U

27. února 2010 v 12:36 | Larasinka
Croft Manor
Croft Mannor je 1 kolo na uvítanou.Je to vlastně půlka ze 4 kola.Tohle kolo je lehké,jakmile se ukáže ukázka se Zipem jak po Laře střílí,okamžitě se vám začne načítat 2 kolo-Střeozemní moře.
Středozemní moře
Středozemní moře je 2 kolo.Lara se zde musí potopit a najít způsob jak otevřít bránu do Niflheimu.
Lara si také musí poradit s mytologickou obludou Krakenem,aby se dostala dál.
Jakmile se Lara dostane přes Krakena najde 1 Thorovu rukavici,ale hned poté jí napadne skupina žoldérů které najala Natla,Thorovu rukavici jí vezmou a Lara si bude muset poradit jak se dostat na Amandinu lod.
Pobřeží Thajska
Zde Lara pátrá po 2 Thorově rukavici,ale však jí stojí v cestě socha Shiva.Lara si musí poradit s tím jak sochu Shivu otevřít,aby získala 2 Thorovu rukavici.Až se dostane na místo kde by měla 2 Thorova rukavice být,zjistí,že její otec toto místo navštívil dříve,a proto půjde do sídla Croftů,aby našla 2 Thorovu Rukavici.
Sídlo Croftů
Zde se Lara vydá pod Sísdlo Croftů aby našla 2 Thorovu rukavici do páru.
Lara pak zjistí že pod Sídlem Croftů je katedrála.Až se Lara dostane do tajné otcovy pracovny,najde 2 rukavici do páru,ale další překážkou jí budou otroci,kteří střeží 2 rukavici.Až se přes ně Lara dostane bude muset najít cestu ven,protože Sídlo Croftů náhle začalo hořet,až Lara najde Zipa s Winstonem,uvědomí si že Alister zmizel.Lara se ho bude snažit najít,jenže jí bude stát v cestě Doppelganger(Lařin stín) který Alistera zastřelí,Lara se proto vypraví do Jižního Mexika aby našla Thorův opasek a aby se mohla pomstít tomu,kdo Alistera zabil.

Jižní Mexiko
S
S Larou se vydáme do Jižního Mexiko pro Thorův opasek.Do Jižního Mexika bude Lara motřebovat motorku.Lara bude muset vyluštit jak otevřít Xibalbu,Lara pak narazí na Mayenský kalendář,až bránu otevře,bude na ní čekat velký cesta za dobrodružství. Setká se tam s obřími Pavouky kteří nemají nikdy dost,bude muset vypustit velikou nádrž modré vody,která Laru může zabít.

Ostrov Jan Mayen
Sem se Lara vydá pro Thorovo kladvo,bude mít sebou motorku,aby se rychleji dostala na místo kde Thorovo kladivo najde.Thorovo kladivo chce dostat proto,aby mohla Natlu donutit,aby jí řekla kde je Helheim.

Andamánské moře
Zde navštívíte kopii Amandiny lodi,která je na Andamánském moři.
Lara se śem vydala donutit Natlu aby jí prozradila kde je Helheim,až se Lara dostane k Natle,oběví se tam Amanda s DG (Lařin stín).DG pak Amnandu vyhodí,a Lara se bude snažit zabít DG,jelikož DG uteče,Lara se naštve a praští do skleněné kleci kde je Natla,a tím Natlu pustí ven.Ale nakonec jí Natla prozradí kde Helheim je.


Arktické moře
Lara si bude muset poradit s bránou,která jí dovede do Helheimu.V cestě jí budou stát žraloci a trolové které jednoduše zničí Thorovým kladivem.Lara nakonec zjistí osud matky,poté jí napadne DG,jelikož Amanda zjistila že Natla chce zničit svět,tak Laře pomůže.Až Lara zničí Hada z Midgardu,Lara s Amandou se dostanou zpět a tím Tomb Raider Underworld končí ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | Web | 25. května 2010 v 14:25 | Reagovat

Z lokací TRU jsem si asi nejvíc oblíbila Thajsko... mám ráda džungle:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama