...

!!Blog pozastaven z mé strany (wiwi).!!

Nově: TUTORIÁLY

Navštivte prosím můj nový blog,více info o něm TU .


Slovní fotbal →TU← .
Vtipná bublinka →TU← .
Chceš ohodnotit blog ? Tak se zapiš →TU← .
Chceš Wallpaper,ikonku či banner ? Zapiš se →TU← .
Chceš vodorovný oddělovač ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš text do volitelného horního boxu ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš blend ? Zapiš se →TU← .

Návod TR:U-Andamánské moře

16. února 2010 v 14:14 | Larasinka
7. Andamanské moře

Artefaktů: 0
Relikvií: 0
Dohráním se odemkne: Nákresy prostředí a postav

Lara se vrací zpět do asijských tropů a tak si může vybrat mezi kraťasi (Kraťasi do džungle / Jungle Shorts), kalhotami (Kalhoty do džungle / Jungle Pants) a mezi tričkem a bundou (Silný oděv do džungle / Jungle Heavy). Následně volíte zbraň, ale teď má Lara Thorovo kladivo, proti němuž jsou lidské zbraně slabé asi jako vzduchovka proti atomovce.


1. Prastaré rituály


Lara se opět vrací na Amandinu loď (jak se zmínil Zip, je to kopie lodi, kterou Lara potopila ve středomoří). Lara si tedy vzala Thorovo kladivo (přepíná se stejně jako zbraně, tedy [R]) a s jeho pomocí snadno vyřídila nepřátele ([LTM] vystřelí blesk, [PTM + E] způsobí zemětřesení).

Na kontejnery se dostala tak, že našla 5 beden poskládaných do "U" a vyskočila na prostřední šedivou. Nejprve přeskákala směrem na příď a pak na pravobok, kde sebrala lékárničku (kufřík). Pak skočila na vyšší bedny a pak přeskákala na horní palubu pod můstkem.

Oběhla můstek, zbavila se nepřátel (stále pomocí kladiva) a došla až na palubu s vrtulníkem. Sebrala lékárničku a po schodech seběhla do strojovny (na zádi lodi). Uvnitř si dala pozor, aby nestřelila do žádné bomby s plynem a sešla po schodech dolu.

Proběhla strojovnou a dostala se do místnosti, kde byla držena Natla (opět). Lara ji, po menším souboji s Amandou a svou dvojnicí [vše v animaci], pustila a vydala se na udané souřadnice.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama