...

!!Blog pozastaven z mé strany (wiwi).!!

Nově: TUTORIÁLY

Navštivte prosím můj nový blog,více info o něm TU .


Slovní fotbal →TU← .
Vtipná bublinka →TU← .
Chceš ohodnotit blog ? Tak se zapiš →TU← .
Chceš Wallpaper,ikonku či banner ? Zapiš se →TU← .
Chceš vodorovný oddělovač ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš text do volitelného horního boxu ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš blend ? Zapiš se →TU← .

Návod TR:U-Tutoriál-Pansví Croftů

16. února 2010 v 14:07 | Larasinka
1. Základní pohyby

Lara zrovna procházela svojí tajnou chodbou (mohli jste ji vidět v bonusovém kole TR Anniversary), když její dům, panství Croftů, vybuchl.

I když oba východy vypadali zasypané, Lara se nebojácně vydala kupředu [W], opatrně obešla plameny, zahnula chodbou doprava [D] a pak doleva [A]. Vyskočila [Mezerník] na velký kámen (vlastně spadlý strop) a vyběhla po schodech. Pákou napravo otevřela [E] dveře (autoři hry se od malých páček a tlačítek vrátili ke stylu velký obouručních pák z prvních dílů hry :).


2. Podlez, přeskoč, nespadni

Za dveřmi Lara běžela doprava, kotoulem [běh + CTRL] proskočila pod spadlým sloupem na druhou stranu a vyskočila [Mezerník] na velký kus zdi nalevo. Na dveře před sebou hodila kotvu [Q] (musela při tom stát skoro na kraji zdi) a dveře vyrazila z pantů [E]. Dveřmi proběhla, napravo sebrala lékárničku (hnědý kufřík, použije se stiskem [V]) a skočila [běh + Mezerník] na římsu nad propastí. Ručkovala doleva [A], vyskočila na římsu výše [Mezerník] a ručkovala dál doleva (pro rychlejší ručkování mačkejte [E]). Na konci seskočila zpět na římsu níž [CTRL], přeručkovala ještě kousek doleva a skočila dozadu [S + Mezerník] na podlahu. Doběhla k čínské truhle (tombraiderovsky řečeno "kvádru"), chytla ji [E] a odtlačila ji ke zdi [držet W, na konci E pro uvolnění]. Pak na ni vyskočila [Mezerník], chytila se římsy [Mezerník] a ručkovala doprava [D].


3. Nahoru a dolu

Na konci římsy skočila podél zdi [D + Mezerník] a přeskočila tak plameny. Přeskočila propast [běh + Mezerník], která vznikla, když se pokusila dojít ke dveřím, chytila se a vytáhla se nahoru [automaticky] a běžela doleva po ochozu. Na konci se otočila doprava, opatrně [W + ALT] došla ke kraji schodů a hodila kotvu na kruh na zdi [Q]. Zhoupla se [W + Mezerník] a na druhé straně seskočila [Mezerník].

Běžela doprava a všimla si díry v zábradlí na konci napravo. Pověsila se za římsu (díru v zábradlí) [automaticky při přiběhnutí k okraji] a seskočila do haly [CTRL].
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama