...

!!Blog pozastaven z mé strany (wiwi).!!

Nově: TUTORIÁLY

Navštivte prosím můj nový blog,více info o něm TU .


Slovní fotbal →TU← .
Vtipná bublinka →TU← .
Chceš ohodnotit blog ? Tak se zapiš →TU← .
Chceš Wallpaper,ikonku či banner ? Zapiš se →TU← .
Chceš vodorovný oddělovač ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš text do volitelného horního boxu ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš blend ? Zapiš se →TU← .

Návod TR:U-Závěr

16. února 2010 v 14:19 | Larasinka
9. Závěr


1. Poslední slovo


Tak návod je konečně kompletní. Ještě zbývá nalézt všechny chybějící Poklady.

Zatím se zdá, že Lara si vyřešila všechny resty ze své historie - zjistila jak a proč zemřeli její rodiče a také se zbavila od prvního dílu otravující Natly. Jedinými volnými body (pro další, devátý díl) zůstává Amanda a meč, který si Lara odnesla z Podsvětí a díky kterému se tam může kdykoliv vrátit.


1. Honba za Poklady

Tímhle hra ještě nekončí. Nyní můžete v hlavním menu zvolit Honba za Poklady (tlačítko uprostřed) a spustit tak hru od začátku, avšak se všemy dosud sebranými Poklady a Relikviemi. Navíc můžete pomocí svého PDA zvolit Znovu navštívit místo a přecházet tak mezi jednotlivými oblastmi (Středomoří, Thajsko, atd.). Na rozdíl od předchozích her se tento mód liší v tom, že skutečně navazuje na děj hry, takže vše, co již Lara provedla, je provedeno (např. otevřené dveře, zabití nepřátelé ale také zničené mosty apod.).

Jedinou nepřesností je to, že (i přes závěrečné video) má Lara u sebe Thorovo kladivo a může ho tedy použít na likvidaci nepřátel, na které buď zapomněla, nebo se obnovují stále dokola.

Při Honbě za Pokladem se Poklady a Relikvie ukládají ihned po sebrání. Hláška o tom, že přechod do jiné části hry způsobí ztrátu neuložených dat, je tedy trochu zcestná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama