...

!!Blog pozastaven z mé strany (wiwi).!!

Nově: TUTORIÁLY

Navštivte prosím můj nový blog,více info o něm TU .


Slovní fotbal →TU← .
Vtipná bublinka →TU← .
Chceš ohodnotit blog ? Tak se zapiš →TU← .
Chceš Wallpaper,ikonku či banner ? Zapiš se →TU← .
Chceš vodorovný oddělovač ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš text do volitelného horního boxu ? Více se dozvíš →TU← .
Chceš blend ? Zapiš se →TU← .

Postavy

27. února 2010 v 14:21 | Larasinka
Lara Croft

Lara Croftová byla uznávaná jako zázračné dítě s vlohami pro archelogii a oslavovaná jako lovkyně pokladů.O jejích pozoruhodných činech se povídá leccos,ovšem řada věcí z těchto příběhů zůstává nevyluštitelných nebo jsou prostě neuvěřitelné.Sama slečna Croftová je jen zřídkakdy doprovází vlastník komentářem,čímž jsou její život a práce ještě více zastřeny rouškou tajemství.Díky tomu zůstává Lara Croftová nadále předmětem neobyčejných dohadů a ostrých sporů.
Zip
Zip je Lařinaje pravá ruka a odborná tech. Dostane se do kontaktu s Larou Croft tam, kde je schopen okamžitě poskytnout jí spoustu informací,podle přístupu různých elektronických referenčních zdrojů a dalších online databází znalostí. Ve svém volném čase,tráví u počítačů a hledá informace, které by mohly být užitečné pro paní Croft v této oblasti. Kromě toho, že důvtipný šiřitel všeho "geeky", Zip je také rozlišit kuchař, a pracoval v některé z nejlepších kuchyní v severní Evropě.
Alister

Alister Fletcher je Lařin je výzkumný asistent a najde úložiště pro skvělou řadu podrobných historických informací. Ten omezuje své výzkumy na knihovnách a muzeích, ale soustředit se na pochopení a vysvětlení toho, co již bylo zjištěno, na rozdíl od hledání Lary pro nové artefakty. Je to 15.-rok doktorand na Oxfordu a získal doktorát z důvodu svého přesvědčení, že všechno je napojeno na vše, co dělá,to nemožný pro něj nakreslit hranice potřebné k dokončení jeho disertační práce.
Winston Smith
Winston byl s rodinou Croft po celé generace, a on byl rodinný a čestný sluha, protože on byl propuštěn z armády v jeho pozdní-dvaceti let, stejně jako jeho otec před ním.Winston se přestěhoval do Sídla Croftů.Jeho manželka zemřela před tím než se Lara narodila. On má tendenci potřeby pro Lařinou domáctnost se vším, které jdou daleko nad rámec povinností tradičního sluhy, protože Lara je unusal životní styl a pronásledování, ale nikdy ji nezklamal. Jeho loajalita k Larře,Croftům a k Sídlu Croftům je zcela nezpochybnitelná.
Jacqueline Natla

Jacqueline Natla byla majitel a generální ředitel Natla Technologies, ale jakmile Atlantean královna svou pravou totožnost exponovaných po odeslání Laře Croft po Scion Atlantidy. Jacqueline Natla zmrzačila vlastního bratra,protože prozradil duchovní Řád Tří vládců ztraceného kontinentu Atlantidy v její snaze o prostředky. Nesmrtelná bohyně byla chycena v rámci jednoho z posledních zbytků Atlantidy, ale byla umístěna a držena v zajetí Amandy Evert v následujících letech.

Amanda Evert
Jakmile Lara Croft je nejlepší přítel, metaphysicist fascinováni mystikou vždycky snila o znovuobjevení zapomenutých pravd o mystické zaměřené na znalosti ze světa moderní vědy. Během posledních expedice s univerzitními kolegy,byla přilepená pod skalami, zatímco Lara se snažila pomoct Amandě ale pak utekla ze záplavy hrobu. Laře se podařilo uniknout, ale Amanda měla zlost na Laru že jí nepomohla. Po zjištění, Jacqueline Natla, Amanda měla vlastní knihovnu zejména znalostí pro toužila, a byla rozhodnuta dostat se do Avalonu, keltský ráj.
Lara's Shadow

Lara's Shadow(Lařin stín) je kopie Lary.
Tuto kopii vytvořila Natla aby mohla zničit Laru.V díle Lara's Shadow pro Xbox360,nařídila Natla aby DG(Lařin stín) zneškodnila Laru a aby se pak zabila.DG Laru našla a chtěla jí zabít,aby DG poslouchala natlu musela říct jedno slovo,Lara na to slovo přišla a řekla to DG,DG jí pak poslouchala a Lara řekla at už DG není ničím otrokem.DG pak našla Natlu a zabila ji. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama